Copyright 2019 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Finał Mistrzostw Pomorza i Kujaw 2014 w Złocieńcu

7 zawodników, 7 medali. Mocny akcent UMKS na koniec sezonu 2014. 9 listopada nasi zawodnicy zakończyli długi, ale owocny sezon w biegach na orientację. Mocny akcent w finałowych zawodach Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Złocieńcu, jest potwierdzeniem pozycji jaką nasi reprezentanci zajmują w regionie.

Jako, że zawody wyjątkowo odbyły w dość późnym jak dla biegów na orientację terminie, do Złocieńca pojechała tylko skromna, 7 osobowa reprezentacja zawodników walczących do końca o podium w klasyfikacji generalnej. Ilość jednak w tym wypadku przeszła w jakość, ponieważ wszyscy nasi reprezentanci stanęli na podium zawodów.

W tym roku Mistrzostwa Pomorza i Kujaw nie były dla UMKS priorytetem. Więcej startów w porównaniu z poprzednimi latami UMKS zaliczył w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, gdzie zdobyte przez naszych zawodników doświadczenie jest coraz bardziej widoczne.

W Złocieńcu, na najwyższym stopniu podium, wygrywając zawody w kategorii M45, stanął Tomasz Müller. Z młodych zawodników najlepiej spisały się Natalia Pudlis (SP4) i Natalia Szuba (Gimn. Nr 3), które wywalczyły srebro odpowiednio w kat. K12 i K14. Natomiast brązowe medale przywieźli: Iga Müller (kat. K10 – SP4), Natalia Deyna (K14 – Gimn. Społeczne), Wiktor Müller (M10 – SP4) i Szymon Górski (M12 – SP Gardeja)

Dzięki dobrym wynikom uzyskanym w Złocieńcu 5 naszych zawodników zagwarantowało sobie miejsce na podium klasyfikacji generalnej Mistrzostw Pomorza i Kujaw 2014. Tomasz Müller w kat. M45 wywalczył 2 miejsce i srebrny medal, zaś Iga Müller (K10), Natalia Pudlis (K12), Natalia Deyna (K14), Szymon Górski (M12) stanęli na trzecim miejscu podium. Dodatkowo, mimo startu tylko w 6 z 10 rund MPiK-u, UMKS Kwidzyn zajął 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

f t g m