Copyright 2019 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Iga Müller i Natalia Szuba Mistrzyniami Pomorza i Kujaw 2015

Mocnym akcentem sezon 2015 zakończyli nasi zawodnicy, którzy wywalczyli w sumie 4 medale i 6 krotnie stawali na podium klasyfikacji generalnej MPiK 2015. Finałowa runda Mistrzostw Pomorza i Kujaw, która rozegrana została w niedzielę 18 października w Solcu Kujawskim, była ostatnią imprezą  mistrzowską w tym roku.

Zawody odbyły się w wyjątkowo niesprzyjających warunkach pogodowych. Biegając w strugach deszczu najlepiej w Solcu Kujawskim zaprezentowali się Iga Müller (SP4 – kat. K10) i Szymon Górski (Gmn. Gardeja – M14) stając na najwyższym podium zawodów. Ze srebrnym medalem z Solca wróciła Natalia Szuba (Gimn. nr 3 – K14) a z brązowym Natalia Pudlis (Gimn. nr 3 K14) Jeśli dodamy do tego 4 miejsca Natalii Deyna (Gimn. Społeczne) Wiktora Müllera (SP4 – M12) Jakuba Kazimierskiego (CKZ iU) i Tomasza  Müllera (M45/50), to zawody uznać należy za udane zakończenie długiego i ciężkiego sezonu.
Jako, że zawody w Solcu były ostatnią, tegoroczną rundą MPiK-u, dokonano również podsumowania klasyfikacji generalnej całego cyklu zawodów. Już przed dwoma tygodniami , po zawodach przedostatniej rundy w Złocieńcu, okazało się, że po raz pierwszy w historii zawodnik UMKS Kwidzyn zwyciężył w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Pomorza i Kujaw.  Na dodatek dokonały tego od razu dwie nasze zawodniczki. Złote medale zdobyły bowiem Iga Müller  (K10) i Natalia Szuba (K14).
Zarówno Iga jak i Natalia to absolutna czołówka krajowa w swoich kategoriach wiekowych. Ich zwycięstwo w Mistrzostwach Pomorza i Kujaw jest tylko potwierdzeniem wysokich umiejętności tych zawodniczek. Nie bez powodu również Iga drugi rok z rzędu zajęła w tym roku 2 miejsce w rankingu ogólnopolskim Polskiego Związku Orientacji Sportowej a Natalia 5, gdzie w ubiegłym roku 15 miejsce. Jest to efekt coraz większych umiejętności technicznych naszych zawodniczek ale również bardzo solidnego przygotowania kondycyjnego, które dziewczyny zdobywają pod okiem trener Doroty Wodzińskiej.
Równie dobrze przez cały rok spisywali się Wiktor Müller (M12) i Szymon Górski (M14) co skutkowało wywalczeniem przez nich srebrnych medali klasyfikacji generalnej.  Z brązowym medalem z Solca  za cały cykl MPiK-u wrócili natomiast Natalia Deyna (K14) i Jakub Kazimierski (M20).
Tuż za podium klasyfikacji generalnej Mistrzostw Pomorza i Kujaw 2015, zdobywając 4 miejsca, znaleźli się jeszcze Natalia Pudlis (K14) i biegający trenerzy Tomasz Müller (M45/50) i Zbigniew Mądrzyński (M55/60).

f t g m