Copyright 2019 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Zaproszenie z mapą do lasu

Niedawno zakończyliśmy sezon 2015 w biegach na orientację, a już rusza nowa – stara inicjatywa dla wszystkich amatorów spędzania czasu w lesie.

Od pierwszej, listopadowej soboty do końca marca przyszłego roku UMKS Kwidzyn uruchamia możliwość treningów lub też spacerów po lesie z wykorzystaniem profesjonalnych map do bno.

W tym okresie, w każdą sobotę zawodnicy UMKS Kwidzyn odbywają treningi techniczne z mapą, a w lesie ustawione są punkty kontrolne. W ubiegłym roku umożliwiliśmy korzystanie z naszych map treningowych wszystkim mieszkańcom i wielu z nich widzieliśmy później na treningach i rodzinnych spacerach z mapą. Okazuje się, że dla wielu jest to jeszcze ciekawsza forma spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dlatego, każdorazowa zaraz po sobotnim treningu zawodników UMKS mapa treningowa umieszczona zostanie do pobrania w formacie pdf na naszej stronie w zakładce „treningi”. Każdy chętny będzie mógł samodzielnie wydrukować sobie mapę i pójść do lasu, gdzie przez 2 kolejne weekendy będą ustawione punkty kontrolne. Po tych dwóch tygodniach mapa zostanie wymieniona na nową w innym terenie.

Dzięki takim treningom lub spacerom z mapą mieszkańcy Kwidzyna i powiatu będą mieli możliwość zobaczyć takie fragmenty naszych lasów i naszej przyrody, których w innych okolicznościach nie mieliby możliwości. Mamy też nadzieję, że może to być również ciekawa oferta dla szkół na wyjątkowe zajęcie edukacyjne. Jeśli spodoba Wam się bieganie z mapą po lesie zapraszamy do naszego klubu.

Pierwsza mapa jest już do pobrania.

f t g m