Copyright 2019 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

W maju weekend biegowy w Kwidzynie

Wspaniały sportowy weekend zapowiada się w drugiej połowie maja w Kwidzynie. 21 i 22 maja będzie to bowiem okazja do rywalizacji dla biegaczy na różnych dystansach i w różnej formie.

Najpierw w sobotę 21 maja do południa ulicami Kwidzyna i przez teren fabryki International Paper zawodnicy zmierzą się na dystansie 10 km w jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych biegów ulicznych na Pomorzu – „Biegu Papiernika”. Tego samego dnia, w godzinach popołudniowych, na terenie przyległym do centrum organizacyjnego „Biegu Papiernika”, rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskim biegu na orientację. Wszystko to spięte będzie mnóstwem nieodpłatnych atrakcji w ramach jednej z największych imprez plenerowych w Kwidzynie – Dnia Papiernika. Impreza organizowana przez największego na świecie producenta papieru International Paper corocznie przyciąga kilkanaście tysięcy mieszkańców Kwidzyna i okolic. W ramach Dnia Papiernika na stadionie Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji przez cały dzień czynne jest centrum zabaw dla dzieci, występy artystyczne i mnóstwo punktów gastronomicznych. Zwieńczeniem Dnia Papiernika jest koncert co najmniej 2 topowych zespołów muzycznych oraz fantastyczny pokaz sztucznych ogni.

Po sobotnich emocjach sportowo – muzycznych, w niedzielę 22 maja rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym biegu na orientację.

10 km biegu ulicznego, ostatni sprawdzian sprinterski przed Mistrzostwami Polski oraz średni dystans na orientację, w terenie z bardzo ciekawą mikrorzeźbą, w dwa dni, a na dodatek mnóstwo artystycznych atrakcji w sobotni wieczór mogą być atrakcyjnym rozwiązaniem na biegowy weekend 21-22 maja w Kwidzynie. Szczegóły dotyczące Biegu Papiernika i atrakcji z tym związanych na bieżąco aktualizowane są na www.biegpapiernika.pl , a o Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w sprinterskim i średniodystansowym bno znajdziecie na www.umkskwidzyn.pl . Zapraszamy.

f t g m